Fen Tarım
Hakkımızda

Günümüzde globalleşmenin getirisi olarak dünya dev bir pazar haline gelmiş, tüketicilerin bilinçlenmesi ve daha seçici davranmasıyla tarımda geleneksel üretim yöntemlerinden vazgeçilip çağdaş üretim sistemlerinin uygulanması zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Tüketici talepleri doğrultusunda üretim kalitesini arttırmak ve birim alandan yüksek verim almak amacıyla kontrollü üretimin yaygınlaşması, Türk tarımının hedefi haline gelmiştir. Henüz çok genç olmasına karşın, deneyimli, genç ve çalışkan kadrosuyla ve kapsamlı altyapısıyla hızla gelişen FEN TARIM ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ, bugünden pazardaki yerini almıştır.

Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu zirai ilaç tohum ve gübre konseptlerinde katı sıvı organik ve inorganik bitki besin maddelerinin hazırlanması, üretilmesi veya tedarik edilerek pazarlanması, FEN TARIM ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. in faaliyet alanlarına girmektedir.

VİZYONUMUZ; tarımda etkin ve modern çözümler sunarak çiftçilerimize daha iyi ve daha güvenilir hizmet vermektir. Yüksek nitelikli ve global standartlarda oluşturacağı altyapısıyla firmamız, tarım sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yeralmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ, tarım sektörüne ve çiftçi sorunlarına çözüm üretebilecek nitelikte ürünler ortaya koymak, üretimimizi başarılı bir şekilde devam ettirmek ve oluşturduğumuz eğitimli, dinamik, tecrübeli, kadromuz ile kalitemizi sürekli yenileyerek ve bayilerimize tam destek vererek çiftçilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Profesyonel ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

FEN TARIM ÜRÜNLERİ LTD ŞTİ olarak bize gönül veren ve bizimle bu yolda yürürken desteklerini esirgemeyen tüm bayii ve çiftçilerimize çok teşekkür ederiz.